English
ورود
آرشیو اخبار

نگاهی به موفقیت های پژوهشگاه زیست فناوری درسال 96

تهران- ایرنا- معاون فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در توضیح فعالیت های این پژوهشگاه با اشاره به تولید دانش و ارائه خدمات ژنتیکی در این مرکز گفت: در تولید آنزیم فیتاز، پروبیوتیک و مالچ زیستی موفق بوده ایم.

مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد

با حضور اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري، مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد.

کسب رتبه اول پژوهشگاه ملي مهندسی ژنتیک در نظام رتبه بندی سایماگو

بر اساس نظام رتبه بندی سایماگو پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری رتبه اول را در بین پژوهشگاه‌ها و مراكز پژوهشی زیرمجموعه وزارت علوم در سال 2017 را کسب کرد.

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ايران

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ايران در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه 1396 با محوریت و حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری و به منظور فراهم آوردن شرایط لازم برای ورود متخصصین و پژوهشگران کشور به این عرصه راهبردی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

اولين فراخوان طرح هاي مشترك تحقيقاتي ايران و هند

به اطلاع مي رساند اولين فراخوان طرح هاي مشترك تحقيقاتي ايران و هند از تاريخ دوشنبه 11 دي ماه 1396 به طور همزمان در دو کشور اعلام شده و تا تاريخ 26 بهمن 1396 ادامه خواهد يافت.

با حضور معاون پژوهشي وزارت علوم، مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشگاه ژنتيك برگزار شد

روز چهارشنبه،‌ 29 آبان ماه مراسم توديع دكتر زماني، رييس سابق پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري و معارفه دكتر مطلبي رييس جديد اين پژوهشگاه با حضور دكتر برومند معاون پژوهشي و فناوري وزارت علوم در سالن شهيد چمران برگزار شد.

تجليل از پژوهشگران برگزيده كشور

در هجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی از 20 پژوهشگر و فناور برتر کشور تقدیر شد.

تجليل از پژوهشگاه ژنتيك به عنوان غرفه برتر در هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، همزمان با اختتامیه هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار که با حضور وزیر علوم در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد

غرفه پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري برتر شد

پژوهشگاه ژنتيك براي چهارمين سال متوالي موفق به کسب رتبه برتر در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار شد

امضای تفاهم نامه انجام شش طرح مشترک تحقیقاتی در زمینه مهندسی ژنتیک

دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری روز شنبه در دیدار با وزیر علوم و فناوری آفریقای جنوبی ، راه های گسترش همکاری های علمی و فناوری مشترک بین دو کشوررا مورد بررسی قرار داد.

بازدید جمعي از كاركنان پژوهشگاه از شرکت تحقيقاتی، مهندسی توفیق دارو

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، بنا به اهميت فرايند تجاري‌سازي دانش هاي فني و ضرورت ارتباط موثر با صنعت و نيزآشنايي با نيازمندي ها و توانمندي هاي صنايع زيست فناوري

فراخوان بورسيه هاي دوره هاي دكتري (PhD fellowship) و پسادكتري (Post-doc fellowsh

بدينوسيله فراخوان برنامه های مرکز بين المللی مهندسی ژنتيک و زيست فناوري (ICGEB) جهت اخذ تسهيلات در زمينه هاي زير ارائه مي گردد:

نمايه شدن مجله IJB در پابمد سنترال

به گزارش روابط عمومي پژهشگاه، مجله Iranian Journal of Biotechnology پژوهشگاه پس از پيگيري هاي مستمر و تلاش هاي علمي انجام شده توسط دفتر مجله IJB ، موفق شده است مجوز حضور در پابمد سنترال (PMC) را کسب كند.

بازديد سفير جمهوري قبرس در تهران از پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، دكتر Andreas P. Kouzoupis سفير قبرس در تهران روز شنبه اول مهر 1396 با مسئولان پژوهشگاه ديدار نمودند.

برگزاري سي و يكمين جلسه شوراي پژوهشگاه

سي و يكمين جلسه شوراي پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري با حضور دكتر زماني رئيس پژوهشگاه، معاونان، رؤساي پژوهشكده ها و اعضاي حقيقي و مدعو شورا در تاريخ ششم شهريور ماه برگزار شد.

جذب متخصصان و دانشمندان برجسته ايراني غير مقيم

در راستاي نيل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمي كشور و بهره گيري از ذخاير علمي دانشمندان و متخصصان ايراني غيرمقيم، برنامه جذب محققان ايرانی غير مقيم

جایزه زیست ایران به برترین‌های زیست‌فناوری در چهارمین نمایشگاه زیست فناوری

جایزه زیست ایران" همراه با نمایشگاه زیست فناوری ایران توسط ستاد توسعه زیست فناوری و صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری در شهریور ماه ۱۳۹۶ در سطح ملی برگزار می‌شود.

بازديد هيات پاكستاني از پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري

به گزارش دفتر همکاری های علمی و روابط بين الملل، روز چهارشنبه 4 مرداد (26 July 2017) هيات سه نفره اي از كشور پاكستان شامل آقايان Fazal Abbas Maken، از مديران ارشد وزارت علوم و فناوري پاكستان، آقای Naweed Zaman رييس دانشگاه ملي علوم و فناوري و دكتر Raheel Qamar رييس موسسه فناوري اطلاعات COMSATS با مسئولين پژوهشگاه ديدار نمودند. به همين منظور، نشستي مشترك در سالن ويديو كنفرانس برگزار شد.

توافق متخصصان هند و ایران برای اجرای طرح های مشترک بیوتکنولوژی

متخصصان هند وایران برای اجرای طرح های مشترک بیوتکنولوژی به توافق رسیدند . به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ متخصصان هند وایران برای اجرای طرح های مشترک بیوتکنولوژی به توافق رسیدند. در نخستین کارگاه هم اندیشی علمی بیوتکنولوژی بین ایران و هند که به میزبانی مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی در دهلی نوبرگزار شد دانشمندان بیوتکنولوژی کشورمان در نشست با دانشمندان هندی در زمینه اجرای شش طرح بیوتکنولوژی به توافق رسیدند .

برگزاري جلسه هم اندیشی هیات رئیسه پژوهشگاه با اعضای هیات علمی

جلسه هم اندیشی هیات رئیسه پژوهشگاه با اعضای هیات علمی دوشنبه نهم مرداد ماه 96 در سالن ويدئو كنفرانس پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري برگزار شد.

نمایش ۱ - ۲۰ از ۲۹۷ نتیجه
صفحه از ۱۵

توسعه توسط پرتال سازمانی سورن سیستم شریف