English
ورود
آرشیو اخبار

آموزش تخصصی به دبیران استان تهران در پژوهشگاه ژنتیک

برگزاری کارگاه آشنایی با اصول مهندسی ژنتیک و ایمنی زیستی

اجرای 8 پروژه مشترک تحقيقاتی در زمینه زیست فناوری بين ايران و هند

با توجه به سابقه ديرينه روابط تاريخی دو کشور ايران و هند، قرابت فرهنگی و همچنين تمايل دو کشور برای گسترش همکاری های علمی مشترک، با توافق صورت گرفته بين وزارت علوم، تحقيقات و فناوری کشورمان با وزارت علوم و فناوری کشور هند

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران

در نشستی با حضور دکتر مطلبی، رئیس پژوهشگاه و مهندس ترکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، تفاهم نامه همكاری های مشترک علمی، اجرایی و فناوری میان پژوهشگاه و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران امضا شد.

جايزه MIDORI براي تنوع زيستي

ﮐﻨﻮاﻧﺴﯿﻮن ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﮑﺎری ﻧﻬﺎدﻫﺎی ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺘﯽ دﯾﮕﺮ در ﻧﻈﺮ دارد ﺗﺎ به داﻧﺸــﻤﻨﺪاﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎی مهم و اثرگذاری در راستای ﺣﻔﻆ و اﺳــﺘﻔﺎده ﭘﺎﯾﺪار از ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ انجام داده‎اند، ﺟﻮاﯾﺰی اﻫﺪا ﮐﻨﺪ.

سومین همایش بین المللی و پانزدهمین همایش ملی انجمن ژنتیک ایران

سومین همایش بین المللی و پانزدهمین همایش ملی انجمن ژنتیک ایران با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی برگزار شد.

مهم ترین نیاز امروز دنیای اسلام، «وحدت» و «پیشرفت علمی» است

رهبر معظم انقلاب فرمودند: مهم ترین نیاز امروز دنیای اسلام «وحدت و یکپارچگی» و همچنین «حرکت جدی برای پیشرفت علمی در همه علوم» است.

22 مي روز جهاني تنوع زيستي

سازمان ملل متحد در راستای افزایش آگاهی عموم و بالا بردن سطح درک مردم نسبت به مسائل مربوط به تنوع زیستی، روز 22 می (1 خرداد) را به عنوان روز جهانی تنوع زیستی اعلام کرده است. امسال نیز همچون سالهای پیش، دوست داران و فعالان محیط زیست در سراسر جهان در تاریخ 22 می مقارن با اول خرداد، این روز را گرامی داشته و با برنامه های متنوع به استقبال این رویداد ارزشمند می روند.

نگاهی به موفقیت های پژوهشگاه زیست فناوری درسال 96

تهران- ایرنا- معاون فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در توضیح فعالیت های این پژوهشگاه با اشاره به تولید دانش و ارائه خدمات ژنتیکی در این مرکز گفت: در تولید آنزیم فیتاز، پروبیوتیک و مالچ زیستی موفق بوده ایم.

مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد

با حضور اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري، مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد.

کسب رتبه اول پژوهشگاه ملي مهندسی ژنتیک در نظام رتبه بندی سایماگو

بر اساس نظام رتبه بندی سایماگو پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری رتبه اول را در بین پژوهشگاه‌ها و مراكز پژوهشی زیرمجموعه وزارت علوم در سال 2017 را کسب کرد.

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ايران

سومین کنفرانس زیست‌شناسی سامانه‌های ايران در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه 1396 با محوریت و حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری و به منظور فراهم آوردن شرایط لازم برای ورود متخصصین و پژوهشگران کشور به این عرصه راهبردی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

اولين فراخوان طرح هاي مشترك تحقيقاتي ايران و هند

به اطلاع مي رساند اولين فراخوان طرح هاي مشترك تحقيقاتي ايران و هند از تاريخ دوشنبه 11 دي ماه 1396 به طور همزمان در دو کشور اعلام شده و تا تاريخ 26 بهمن 1396 ادامه خواهد يافت.

با حضور معاون پژوهشي وزارت علوم، مراسم تودیع و معارفه رئیس پژوهشگاه ژنتيك برگزار شد

روز چهارشنبه،‌ 29 آبان ماه مراسم توديع دكتر زماني، رييس سابق پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري و معارفه دكتر مطلبي رييس جديد اين پژوهشگاه با حضور دكتر برومند معاون پژوهشي و فناوري وزارت علوم در سالن شهيد چمران برگزار شد.

تجليل از پژوهشگران برگزيده كشور

در هجدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی از 20 پژوهشگر و فناور برتر کشور تقدیر شد.

تجليل از پژوهشگاه ژنتيك به عنوان غرفه برتر در هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، همزمان با اختتامیه هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار که با حضور وزیر علوم در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد

غرفه پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري برتر شد

پژوهشگاه ژنتيك براي چهارمين سال متوالي موفق به کسب رتبه برتر در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار شد

امضای تفاهم نامه انجام شش طرح مشترک تحقیقاتی در زمینه مهندسی ژنتیک

دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری روز شنبه در دیدار با وزیر علوم و فناوری آفریقای جنوبی ، راه های گسترش همکاری های علمی و فناوری مشترک بین دو کشوررا مورد بررسی قرار داد.

بازدید جمعي از كاركنان پژوهشگاه از شرکت تحقيقاتی، مهندسی توفیق دارو

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه، بنا به اهميت فرايند تجاري‌سازي دانش هاي فني و ضرورت ارتباط موثر با صنعت و نيزآشنايي با نيازمندي ها و توانمندي هاي صنايع زيست فناوري

فراخوان بورسيه هاي دوره هاي دكتري (PhD fellowship) و پسادكتري (Post-doc fellowsh

بدينوسيله فراخوان برنامه های مرکز بين المللی مهندسی ژنتيک و زيست فناوري (ICGEB) جهت اخذ تسهيلات در زمينه هاي زير ارائه مي گردد:

نمايه شدن مجله IJB در پابمد سنترال

به گزارش روابط عمومي پژهشگاه، مجله Iranian Journal of Biotechnology پژوهشگاه پس از پيگيري هاي مستمر و تلاش هاي علمي انجام شده توسط دفتر مجله IJB ، موفق شده است مجوز حضور در پابمد سنترال (PMC) را کسب كند.

نمایش ۱ - ۲۰ از ۳۰۴ نتیجه
صفحه از ۱۶

توسعه توسط پرتال سازمانی سورن سیستم شریف