English
ورود
آرشیو اخبار

وزیر علوم در پیام "روز دانشجو"

تصویر محتوا
وزیر علوم در پیام "روز دانشجو": پیشگامی در حرکت برای تحقق چشم‌اندازهای علمی و اقتصادی مورد توجه جریان دانشجویی کشور است/باید به آینده امیدوار بود.

حضور پژوهشگاه ژنتیک در سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی

حضور پژوهشگاه ژنتیک در سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

وزیر علوم در بازدید از پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

نتایج حاصل از فعالیت های پژوهشی باید در حل مسائل و مشکلات جامعه و مردم به کار گرفته شود

بازديد هيات نمايندگی کامستک از پژوهشگاه

هياتی سه نفره ای به نمايندگی از کميته دائمی همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH)، روز يکشنبه مورخ 1 مهر ماه 1397 از پژوهشگاه بازديد و با مسئولين آن ديدار کردند.

جلسه هم اندیشی هیات رئیسه پژوهشگاه با اعضای هیات علمی برگزار شد

جلسه هم اندیشی هیات رئیسه پژوهشگاه با اعضای هیات علمی سه شنبه سوم مهرماه در سالن ويدئو كنفرانس پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري برگزار شد.

قدردانی مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم از پژوهشگاه

قدردانی مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم از پژوهشگاه برای دریافت کسب رتبه نخست پژوهشی کشور در نظام رتبه بندی سایماگو

چهل و یکمین جلسه كميسيون دائمي و بيست و چهارمین نشست هیات امنای پژوهشگاه برگزار شد

چهلمین و چهل و یکمین جلسه كميسيون دائمي و بيست و چهارمین نشست هیات امنای پژوهشگاه با حضور دکتر مصطفی مطلبی رییس پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري و اعضای حقيقي و حقوقي در برگزار شد.

ارتقاء جایگاه وكسب رتبه نخست در ميان پژوهشگاههاي كشور بر اساس سايماگو (Scimago) در 2018

پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري پس از بررسي هاي كارشناسي انجام شده براساس نظام رتبه بندي سايماگو (Scimago) كه يكي از جامع ترين نظام هاي رتبه بندي پژوهشي دانشگاه ها و موسسات پژوهش محور در جهان محسوب مي شود،حايز رتبه اول در كشور در بين کليه پژوهشگاه ها و مراكز پژوهشي در سال 2018 شده است..

آموزش تخصصی به دبیران استان تهران در پژوهشگاه ژنتیک

برگزاری کارگاه آشنایی با اصول مهندسی ژنتیک و ایمنی زیستی

اجرای 8 پروژه مشترک تحقيقاتی در زمینه زیست فناوری بين ايران و هند

با توجه به سابقه ديرينه روابط تاريخی دو کشور ايران و هند، قرابت فرهنگی و همچنين تمايل دو کشور برای گسترش همکاری های علمی مشترک، با توافق صورت گرفته بين وزارت علوم، تحقيقات و فناوری کشورمان با وزارت علوم و فناوری کشور هند

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران

در نشستی با حضور دکتر مطلبی، رئیس پژوهشگاه و مهندس ترکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، تفاهم نامه همكاری های مشترک علمی، اجرایی و فناوری میان پژوهشگاه و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران امضا شد.

جايزه MIDORI براي تنوع زيستي

ﮐﻨﻮاﻧﺴﯿﻮن ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﮑﺎری ﻧﻬﺎدﻫﺎی ﻣﺤﯿﻂ زﯾﺴﺘﯽ دﯾﮕﺮ در ﻧﻈﺮ دارد ﺗﺎ به داﻧﺸــﻤﻨﺪاﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎی مهم و اثرگذاری در راستای ﺣﻔﻆ و اﺳــﺘﻔﺎده ﭘﺎﯾﺪار از ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ انجام داده‎اند، ﺟﻮاﯾﺰی اﻫﺪا ﮐﻨﺪ.

سومین همایش بین المللی و پانزدهمین همایش ملی انجمن ژنتیک ایران

سومین همایش بین المللی و پانزدهمین همایش ملی انجمن ژنتیک ایران با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی برگزار شد.

مهم ترین نیاز امروز دنیای اسلام، «وحدت» و «پیشرفت علمی» است

رهبر معظم انقلاب فرمودند: مهم ترین نیاز امروز دنیای اسلام «وحدت و یکپارچگی» و همچنین «حرکت جدی برای پیشرفت علمی در همه علوم» است.

22 مي روز جهاني تنوع زيستي

سازمان ملل متحد در راستای افزایش آگاهی عموم و بالا بردن سطح درک مردم نسبت به مسائل مربوط به تنوع زیستی، روز 22 می (1 خرداد) را به عنوان روز جهانی تنوع زیستی اعلام کرده است. امسال نیز همچون سالهای پیش، دوست داران و فعالان محیط زیست در سراسر جهان در تاریخ 22 می مقارن با اول خرداد، این روز را گرامی داشته و با برنامه های متنوع به استقبال این رویداد ارزشمند می روند.

نگاهی به موفقیت های پژوهشگاه زیست فناوری درسال 96

تهران- ایرنا- معاون فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در توضیح فعالیت های این پژوهشگاه با اشاره به تولید دانش و ارائه خدمات ژنتیکی در این مرکز گفت: در تولید آنزیم فیتاز، پروبیوتیک و مالچ زیستی موفق بوده ایم.

مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد

با حضور اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري، مراسم دید و بازدید سال جدید برگزار شد.

نمایش ۱ - ۲۰ از ۳۱۵ نتیجه
صفحه از ۱۶

توسعه توسط پرتال سازمانی سورن سیستم شریف